Madame Tussauds İkili Paket

(Daha sonra deneyin)


Yer: Madame Tussauds - İstanbul
30.12.2020 23:00 - 30.12.2020 23:00

Madame Tussauds İstanbul?da arkadaşınız ya da sevdikleriniz ile birlikte eğlence dolu bir gün geçirmek için İkili Paketin fiyat avantajlarından yararlanmayı unutmayın.

Biletinizi, Biletix.com üzerinden daha avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. İkili Paket (2 yetişkin 1 Guidebook) - 152.00 TL

Kurallar
Güvenlik Önlemleri
Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, merkezimizi ziyaret eden misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için merkezimize özel güvenlik önlemler aldık.

Misafir Gereksinimleri
Covid 19 salgınına karşı alınan sağlık ve güvenlik önlemleri , merkezimizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için hazırlanmıştır.Bu güvenlik önlemlerine uymak merkemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin yararınadır. Bu nedenle söz konusu güvenlik önlemlerine uymayan misafirlerimizden merkezimizi terk etmesini talep etme hakkımıız saklı tutarız.

Riskin Kabulü
Uygulamaktaolduğumuz güvenlik önlemleri ile Covid 19 virüsüne yakalanma riskini en aza indirmeyi amaçlıyoruz fakat bu riskin tamamen kaldırılması mümkün değildir. Bu nedenle merkezimizi ziyaret eden misafirlerimiz virüse karşı korunmanın kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder.

? Fiyat avantajı sağlayan bu pakette yer alan Madame Tussauds markası ve Madame Tussauds İstanbul hakkında eğlenceli ve farklı bilgiler alabileceğiniz keşif kitabı ziyaretinizi daha eğlenceli hale getirecek eğlenceli bir kitapçıktır.
? Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir.
?Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler.

? Fiyat avantajı sağlayan bu pakette yer alan keşif kitabı çocuklarınMadame Tussauds İstanbul ziyaretini daha eğlenceli hale getirecek bir kitapçıktır. İçerisinde interaktif oyunlar bulunmaktadır.
? Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir.
? Bu bilet 1 yetişkin ve 2 çocuk için tek seferlik giriş hakkı sağlar
? Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar
?Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. Yetişkinler yanlarında 18 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler.
? Ücretsiz çocuk biletleri 0-3 yaş için geçerlidir .Ücretli çocuk biletleri 3-14 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilir. 14 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
? SadeceMadame Tussauds İstanbul?a tek seferlik giriş sağlar. Merkezden çıkış yapıldıktan sonra bilet geçersiz olacaktır.
? Madame Tussauds İstanbul hafta içi ve hafta sonu her gün 10:00-20:00 arası ziyarete açık olup, son ziyaret saati 18:00?dir. Özel günlerde merkez farklı saatlerde açılıp, kapanabilir, lütfen ziyaretiniz öncesi web sitesini ziyaret ediniz. (https://www.madametussauds.com/istanbul/tr/)
? Misafirler tek girişlerinde merkezde istedikleri kadar zaman geçirebilirler. Ortalama bir ziyaretin yaklaşık 2-3 saat sürdüğünü göz önünde bulundurarak ziyaretinizi planlamanızı tavsiye ederiz.
? Madame Tussauds İstanbul yönetimi, uygunsuz bir davranış gösteren ziyaretçinin girişini kabul etmeme ya da para iadesi yapmadan ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir.
? Online olarak aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen Biletix?e ulaşınız.