Dünya çapında, dermatologların önerdiği, etkili cilt bakım markası Neutrogena, yeni serisi ?Visibly Clear? reklamlarında ünlü genç aktris Hayden Panettiere ile Türk televizyonlarında görünecek.Dünya çapında, dermatologların önerdiği, etkili cilt bakım markası Neutrogena, yeni serisi ?Visibly Clear? reklamlarında ünlü genç aktris Hayden Panettiere ile Türk televizyonlarında görünecek.
Dünya çapında, dermatologların önerdiği, etkili cilt bakım markası Neutrogena, yeni serisi ?Visibly Clear? reklamlarında ünlü genç aktris Hayden Panettiere ile Türk televizyonlarında görünecek.

En yaygın olarak ?Heroes? dizisindeki ?Claire Bennet? rolüyle tanınan Hayden Panettiere, hem TV dizilerinde hem de sinema filmlerinde rol alan ödüllü bir sanatçı. Son filmi ?Wes Craven?s Scream 4? ile beyaz perdede görülen Hayden, özellikle gençler tarafından çok sevilen ve örnek alınan bir artist.

Marka yüzü olduğu markanın reklamları ile ilk kez ABD dışındaki ülkelerin ekranlarında yer alan Hayden, ?Çok heyecanlıyım, dünyanın birçok köşesinde ekranlardayım, umarım o ülkeleri ziyaret de edebilirim.? dedi.Hayden Panettiere?nin cilt güzelliğinin sırrı?
Ünlü genç aktris Hayden Panettiere, pürüzsüzlüğü ve parlaklığıyla dikkat çeken güzel cildinin nedenini, yüzünü her gün mutlaka Neutrogena Visibly Clear Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli ile yıkamasına bağlıyor. Düzenli olarak cilt temizliğinin ve bakımının siyah noktalar veya sivilceler gibi problemleri engellediğini belirten Hayden Panettiere, günlük bakım sayesinde önceden önlemini almış olduğunu belirtiyor.

Hayden Panettiere cilt güzelliği ile ilgili soruları şöyle yanıtlıyor; ?Güzel bir cilt için önemli olan günlük rutin bakımınızı belirlemeniz ve bu rutine sahip çıkmanız. En sevdiğim ürünlerden biri Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel. Günlük olarak kullandığım bu ürün ile yüzümü yıkarken, cildimi ölü derilerden de arındırmış oluyorum. Onun ardından da nemlendiricimi sürüyorum. Mevsim değişimlerinden, seyahatlerden ve çekim makyajlarından yorulan cildimde nadir de olsa sivilce gibi bir problem ortaya çıktığında ise imdadıma Visibly Clear Hızlı Etkili Sivilce Jeli yetişiyor.? dedi.