Dünyaca ünlü isimlerin anne olmak hakkında neler düşündüğünü merak ediyor musunuz?

Ünlü isimlerin yaptığı ya da söylediği her şey dikkat çeker ve merak edilir, hatta çoğu zaman da örnek alınır. Peki dünyaca ünlü isimlerin anne olmak hakkında neler düşündüğünü merak ediyor musunuz?


Hilary Duff ?Sanırım hangi hamile kadına sorsanız, eski vücudunu geri ister. Ama bu zaman alır. O kiloları almanızın 9 ay sürdüğünü unutmayın. Ben şahsen ne zaman ?vücuduma neler oldu böyle? düşüncesine kapılacak olsam güzel bebeğime bakıyorum. Ve sahip olduğum bu vücuttan asla daha memnun olmamıştım.?


Shakira ?Kimse bana bu kadar zor olacağını söylememişti. Sizden çok fazla enerji alıyor. Ama yine de seviyorum ve her anının tadını çıkarıyorum. Sadece herkesin bahsettiği gibi cennet değil ama aynı zamanda herkesin bahsettiği kadar korkunç da değil.?


Jennifer Love Hewitt ?Yalan söylemeyeceğim, bazen çok zorlayabiliyor. ?Bunun daha basit olmasını dilerdim? dediğim günler oldu. Ama daha basit olmuyor ve bu kabul edilebilir.?


Gisele Bundchen ?Hayatımın, her gün hakkında yeni bir şey öğrendiğim kısmı. Çok fazla zorlandığım ama karşılığını da en çok aldığım şey annelik?


Jessica Alba ?Bir anne olduğunuzda, başınıza gelmesini isteyeceğiniz son şey yargılanmak çünkü herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor.?


Kate Beckinsale ?Kendimi son derece şanslı ve kutsanmış hissediyorum ama bazen de Exorcist filmindeki hatun gibi hissetmiyor değilim.?