Masterpiece Terrarium Kiti

(Satışta)


Yer: Masterpiece Diğer Ürünler - İstanbul
31.12.2020 23:59 - 31.12.2020 23:59

Masterpiece keyfi artık evinizde! Dilediğin sanat kitini seç, eğlenceye hemen başla. Yeni bir hobi edinmenin tam zamanı!

"Bu fanus senin, bitkilerle kendi dünyanı yarat!

"Biz taşından, toprağına, sukulentlerinden fanusuna ihtiyacın olan tüm malzemeleri bir pakete koyduk, kapına kadar gönderiyoruz. Nasıl yapacağına ilişkin videomuz da hazır. Yapman gereken tek şey toprağa dokunmanın kefini çıkarmak ve sonrasında bu tatlı yeşilciklere çok çok iyi bakmak."

Masterpiece Terrarium Kiti

Malzeme Listesi
Cam Fanus
Çakıl Taşı paketi
Şoklanmış yosunla
4 farklı çeşit 5,5 cm sukulent
1 çeşit 8,5 cm sukulent
Eldiven
Örtü

Bakım bilgisi ve Masterpiece Notu
Hem biraz toprağa dokunmak, hem küçük arkadaşlar edinmek hem de tatlı ve dekoratif bir obje sahibi olmak istersen, Terrarium kitimiz tam sana göre! Tek ricamız, onlara çok iyi bakmayı unutma."

Ürün Paketi - 190.00 TL

Kurallar
- 12 Yaş ve üstü kişiler için uygundur.
- Biletinizi satın aldıktan sonra, referans numaranızla birlikte, isim-telefon, kargo adresi ve e-mail adresinizi, info@studiomasterpiece.com adresine mail olarak iletmeniz zorunludur.
- Eserin yapımı için gerekli olan tüm malzemeler kargo aracılığı ile, eserin yapımına ilişkin aşamalar e-mail ile gönderilecektir.
? Bilet fiyatına kargo ücreti dahildir.
- Kargo gönderimi organizasyon firması tarafından yapılmaktadır. Ortalama kargo süresi 3 iş günüdür. Kargo şirketinden kaynaklı gecikmelerden organizasyon firması sorumlu tutulamaz.
- İade veya değişiklik yapılmamaktadır.